En yeni asansör kabin modellerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.SERTİFİKALARIMIZ


Öne Çıkan Ürünler


KURUMSAL

2007 Yılından beri asansör imalat sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmekte olan Elegas Mühendislik İstanbul - Esenyurt'ta 3.800 m2 kapalı alan üzerinde faaliyet göstermektedir. Tüm projelerini müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımıyla toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.
Yüksek marka kalitesi ve dinamik insan kaynakları yönetimiyle müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini kaliteli yaşam anlayışıyla birleştiren Elegas Mühendislik, uygulamaya koyduğu tüm projelerinde, yenilikçilik ve mükemmeliyetçilik anlayışıyla hareket etmektedir.
Sürdürülebilir bir dünya ve sürdürülebilir bir gelecek kurma hedefiyle kalite yönetimi, çevre yönetimi, insan sağlığı ve güvenliği yönetimi sistemleri ile birlikte uyum içinde çalışarak, etik değerleri en önde tutarak, konut, ofis binaları, oteller ve yaşam merkezlerinde Elegas Markasını en üst seviyelere çıkararak ülkemize ve insanımıza değer katmak vazgeçilmezlerimiz arasındadır.